Profil dwujęzyczny

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 zostało zorganizowane inaczej, niż dotychczas - nie w aulii, a na szkolnym boisku. Pogoda była łaskawa i chociaż wszyscy spodziewali się deszczu, udało się zakończyć dwugodzinną uroczystość bez konieczności wyciągania parasolek.
Podczas spotkania zostali nagrodzeni uczniowie osiągający najwyższe wyniki w nauce spośród pierwszych i drugich klas (w tym roku to aż 92 osoby), zaangażowani w działalność na rzecz szkoły, biorący udział w konkursach oraz najlepsi sportowcy. W tym roku nie odbyło się wiele imprez sportowych, dlatego puchary odebrały nasze dwie wybitne drużyny - siatkarki i koszykarki.
Szczególne nagrody:
Milena Pogan (kl. 2bg), Kacper Pasierb (kl. 1e) - Primus Inter Pares oraz zgłoszenie do Stypendium Prezesa Rady Ministrów.
Nominowanie Letycji Popek (2dp) do nagrody Ministra Edukacji Narodowej.
100% frekwencji: Oliwia Majeranek (1e), Julia Pełka (1b).
Na zakończenie uroczystości wręczono nagrody zdobyte przez klasy podczas Dnia Przedsiębiorczości.