Profil dwujęzyczny

10 czerwca odbyła się Gala Finałowa Online IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Jednominutówka", którego organizatorem jest nasze Liceum. Bardzo się cieszymy, że tak wielu młodych, utalentowanych ludzi wzięło udział w IV edycji konkursu.
Jury oglądało prace z rosnącym zainteresowaniem, dostrzegając zarówno uczniowską kreatywność, jak i umiejętności. Najtrudniejsza droga to ta, którą pokonuje się od pomysłu do realizacji, a uczestnicy konkursu udowodnili, że jest to możliwe.

W głosowaniu międzynarodowym 35 nastolatków z różnych krajów przyznało Young Jury Award twórczyni filmu, Aleksandrze Szymankiewiczz Głogowa.

Kapituła Jury: Grzegorz Fortuna, Agnieszka Kościelniak, Julia Łamacz, Anna Równy, Rafał Szumera, Oliwia Ubik, Rafał Zalewski

Nagrody przyznawane przez profesjonalne jury:
Pierwsze miejsce - „Przebudzenie” Zuzanna Kacperak (Opole)
Drugie miejsce - Ignacy Wojtalik i Piotr Mazurkiewicz (Warszawa)
Trzecie miejsce - Filip Polsakiewicz i Piotr Polsakiewicz (Warszawa)

Wyróżnienia:
The SIM (Kinga Mostowiec, Karolina Niczyporuk, Jakub Szeszko, Bartłomiej Tazin, Martyna Wszelaka, Marcel Typa, Monika Trocewicz, Weronika Zamyłko – Biała Podlaska)
NarcyzY00 (Aleksandra Szymankiewicz– Głogów)
42X3Y5V (Hanna Gołąb, Małgorzata Ryter, Mariusz Kosno, Ireneusz Łaskawiec, Stanisław Dyllus – Dąbrowa Górnicza)
3OBERRY3 (Amelia Malina, Rozalia Malina, Oliwier Gołuchowski - Sosnowiec)

Gratulacje!