Terminy rekrutacji

na rok szkolny 2021/2022

do II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi 

im. Emilii Plater w Sosnowcu

 

TERMINY

 
 
 
 
Sprawdzian kompetencji językowych do klasy  dwujęzycznej z językiem angielskim sprawdza znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym i obejmuje zadania  sprawdzające  umiejętność czytania ze zrozumieniem oraz znajomość struktur leksykalno-gramatycznych. Sprawdzian obliczony został na 20 punktów rekrutacyjnych.
 
 
Sprawdzian ten odbędzie się w II  LO im. Emilii Plater w następujących terminach: 
8 czerwca 2021 o godz. 10.00 ( termin I)   
15 czerwca 2021 o godz. 10.00 ( termin II) dla kandydatów, którzy z przyczyn niezależnych od siebie nie mogli przystąpić do sprawdzianu w I terminie. 
 

ZGŁOSZENIE DO SPRAWDZIANU

 
 
 
DOKUMENTY
Chętnych do przystąpienia do sprawdzianu kompetencji językowych prosimy o wypełnienie i przesłanie zgłoszenia drogą elektroniczną na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 4 czerwca 2021 w tytule wiadomości wpisując SPRAWDZIAN.
 
Uczniowie ubiegający się o przyjęcie do oddziału dwujęzycznego winni  złożyć w sekretariacie szkoły w terminie od 17 maja do 31 maja 2021 wniosek wydrukowany z naboru elektronicznego.
 
 
 
 
WARSZTATY PRZYGOTOWUJĄCE DO SPRAWDZIANU KOMPETENCJI JĘZYKOWYCH
DO KLASY DWUJĘZYCZNEJ
 
Drodzy ósmoklasiści!
 
Serdecznie zapraszamy na warsztaty przygotowujące do sprawdzianu kompetencji językowych on-line. Informujemy, że warsztaty odbędą się na platformie Microsoft Teams w wydarzeniu: 
 
English workshop warsztaty przygotowujące do sprawdzianu kompetencji językowych.
 
Zajęcia odbędą się 22 i 27 kwietnia oraz 18 maja w godzinach od 15.30 do 16.30
 
W wyznaczonych terminach prześlemy Wam zadania do wykonania, a  po godzinie opublikowane zostaną odpowiedzi. Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić i przesłać zgłoszenie drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wiadomości wpisując: WARSZTATY
 
 

ZGŁOSZENIE NA WARSZTATY

 
W trakcie trwania kursu nasi nauczyciele odpowiedzą na Wasze pytania związane z klasą dwujęzyczną.
Zapraszamy!
 
 

ZAKRES MATERIAŁU DO SPRAWDZIANU