Nazwa olimpiady |
Wynik |
Opiekun |
Olimpiady Wiedzy o Mediach |
Marta Muszyńska z kl. 3A zakwalifikowała się do etapu centralnego marzec 2018 etap okręgowy Kamil Mariańczyk kl. 3A |
Jacek Bajer |
Ogólnopolska Olimpiada Literatury i Języka Polskiego |
Marzena Pająk i Katarzyna Sytniewska - kl. 3A złożenie prace na UŚ |
|
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej |
Kamila Dębińska, Michał Jędrszczak i Julia Cierpiałowska - kl. 3a – etap szkolnym |
|
Olimpiada Filozoficzna
|
· Adrianna Rok kl.3A - udział · Magdalena Pająk kl.3A - udział |
|
Olimpiada Języka Angielskiego |
etap szkolny Filip Gołębiowski 2D |
Anna Miś |
Olimpiada Języka Francuskiego |
· Julia Śmiejan etap okręgowy · Zuzanna Wieczorek etap okręgowy |
Małgorzata Kopczyńska |
Olimpiada Historyczna |
Kamil Kozyra – 3d, Michał Szmal – 3d |
Halina Białas |
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym |
organizacja etapu szkolnego, w którym udział wzięło 12 uczniów. |
Katarzyna Uliniarz |
Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej "Gwiezdny Krąg": |
· etap szkolny – 10 uczestników · etap okręgowy – 5 uczestników (Konrad Gałysa – 2d, Paweł Jochymczyk – 2d, Julia Kraska – 2d, Krystian Gajos – 2d, Klaudia Perek – 2d, Adam Żelzany – 1d) |
|
Olimpiada Historyczna |
· etap szkolny – 12 uczestników · etap okręgowy – zakwalifikowano:Paweł Jochymczyk – 2d, Daniel Czernielewski – 2a, Kamila Swoboda – 3a |
|
Olimpiada Wiedzy o Prawie Wyborczym |
· etap szkolny – 3 osoby z klasy 2d · etap okręgowy – Julia Kraska – kl. 2d |
|
Olimpiada Matematyczna |
zakwalifikowanie się ucznia Karola Białasa z klasy 3c do II etapu Olimpiady Matematycznej "O diamentowy indeks AGH" organizowanej przez Akademię Górniczo - Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie |
Ewa Banaszek |
Olimpiada Przedsiębiorczości |
eliminacje szkolne Paweł Jochymczyk kl.2D |
Elżbieta Łudczak |
Olimpiada Języka Niemieckiego |
eliminacje szkolne:Anna Baniusiewicz, Daria Karolewska, Karolina Detko kl.3D Natalia Milik kl. 3E oraz Wiktoria Noworzyn i Katarzyna Sytniewska kl. 3A |
Monika Sośnica |
Finał ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mediach |
Marta Muszyńska z kl. 3a udział |
Jacek Bajer |
Olimpiada Historyczna |
Tytuł Finalisty Olimpiady Historycznej - Paweł Jochymczyk (kl. 2 d) |
Katarzyna Uliniarz |
Olimpiada Filozoficzna |
Marzena Pająk, Adrianna Rok (3a) - udział |
Piotr Bajer |