Nazwa olimpiady |
Wynik |
Opiekun |
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Mediach |
Kamil Mariańczyk etap okręgowy Marta Muszyńska kl. 1A etap okręgowy |
Jacek Bajer |
Ogólnopolska Olimpiada Literatury i Języka Polskiego |
Katarzyna Sytniewska etap szkolny Marzena Pająk kl. 1A zakwalifikowała się do etapu okręgowego, |
|
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego |
Katarzyna Stelmach 3d udział w II etapie |
Piotr Bajer |
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego |
Katarzyna Stelmach kl. 3D zakwalifikowała się I etapu |
|
Olimpiada Artystyczna |
udział ucznia kl. 2A/B |
Olga Soczyńska-Kalarus |
XX Olimpiada Teologii Katolickiej etap szkolny |
Jakub Sytniewski kl. 3D I miejsce Ewa Białas kl. 3D II miejsce Katarzyna Stelmach kl. 3D III miejsce Daria Banasik kl. 3B IV miejsce |
ks. Mariusz Dydak |
XX Olimpiada Teologii Katolickiej etap diecezjalny |
Katarzyna Stelmach II miejsce Jakub Sytniewski III miejsce |
|
26 Olimpiada Teologii Katolickiej Łowicz 2016 |
Katarzyna Stelmach kl. 3D |
|
Olimpiada Biologiczna |
Natalia Lewoniuk kl. 2B/C eliminacje szkolne i eliminacje 1 stopnia |
Wanda Kruszyńska |
Olimpiada Wiedzy Ekologicznej |
Karolina Rak kl. 2B/C zakwalifikowała się do 2 etapu |
|
Olimpiada Wiedzy Ekologicznej - etap rejonowy |
Karolina Rak kl. 2bc |
|
Olimpiada Języka Angielskiego |
udział uczniów w etapie szkolnym |
Jolanta Lamprecht |
Olimpiada języka angielskiego konkurs ogólnopolski 'Wrote On' organizowanym przez British Council |
udział uczniów w etapie szkolnym |
Anna Miś |
Olimpiada Języka francuskiego |
etap szkolny udział 5 uczniów Agnieszka Gucwa kl. 3A Aleksandra Gołda kl. 3B/C zakwalifikowały się do etapu okręgowego |
Ewa Łudzień |
Finał XXXIX Olimpiady Języka Francuskiego |
Aleksandra Gucwa kl.3a finalistka |
|
Olimpiada Historyczna
|
Mateusz Szczepańczyk kl. 2D eliminacje okręgowe |
Halina Białas |
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym |
Wojciech Han kl. 2B/C etap okręgowy |
|
Olimpiada Historyczna |
Małgorzata Pabian kl.2A/B etap szkolny Michał Magnes kl.3D etap okręgowy Jakub Sytniewski kl.3D III miejsce w etapie okręgowym(rekomendowany do etapu centralnego) |
Katarzyna Uliniarz |
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym |
Karolina Korfel kl.2 A/B, Klaudia Kurowska kl.2A/B, Agnieszka Kucia kl.3D, Weronika Zięba kl.3D, Bartłomiej Zborek kl.2D, Jakub Zabost kl.2D - etap szkolny Mateusz Szczepańczyk kl.2D- etap okręgowy |
|
Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej |
Wojciech Wydmański kl.2D etap okręgowy |
|
Olimpiada „Solidarności” |
Wojciech Wydmański kl.2D etap okręgowy |
|
Olimpiada „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego” |
Katarzyna Stelmach kl.3D, Jakub Sytniewski kl.3D, Michał Magnes kl.3D - etap wojewódzki |
|
Nordaliada – olimpiada o krajach nordyckich |
Klaudia Kraszewska V miejsce konkurs wojewódzki |
Ewelina Stasik |
Olimpiada o Zdrowym Stylu Życia |
Natalia Lewoniuk V miejsce konkurs regionalny |
|
Olimpiada Geograficzna |
Piotr Porada kl. 1E udział w II etapie |
|
Olimpiada Geograficzna |
Piotr Porada II etap |
|
Olimpiada o krajach Nordyckich - konkurs wojewódzki |
Klaudia Kraszewska V miejsce |
|
Olimpiadzie o zdrowym stylu życia |
Natalia Lewoniuk V miejsce |