L.p. |
Imię i nazwisko ucznia |
Kl. |
Nazwa olimpiady |
Etap |
Nauczyciel prowadzący |
1. |
Julia Latosik |
3a |
Olimpiada literatury i Języka Polskiego |
Udział w eliminacjach okręgowych |
mgr Jacek Bajer |
2. |
Monika Zamożniewicz |
3a |
Olimpiada literatury i Języka Polskiego |
Udział w eliminacjach okręgowych |
mgr Jacek Bajer |
3. |
Monika Pawlik |
3d |
Olimpiada literatury i Języka Polskiego |
Udział w eliminacjach okręgowych |
mgr Jacek Bajer |
4. |
Barbara Bieniek |
3a |
Olimpiada Filozoficzna |
Rekomendacja Komitetu Okręgowego Olimpiady Filozoficznej do etapu centralnego |
dr Piotr Bajer |
5. | Michał Jarosłąwski | 3d | Olimpiada Filozoficzna | Rekomendacja Komitetu Okręgowego Olimpiady Filozoficznej do etapu centralnego | mgr Jacek Bajer |
6. |
Małgorzata Pabian |
1ab |
Olimpiada Medialna |
Etap szkolny |
mgr Jacek Bajer |
7. |
Jakub Sytniewski |
2d |
Olimpiada Historyczna |
Eliminacje okręgowe |
mgr Katarzyna Uliniarz |
8. |
Marek Ponikowski |
1b |
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym |
Etap okręgowy |
mgr Katarzyna Uliniarz |
9. |
Agnieszka Gucwa |
2a |
Olimpiada Języka Angielskiego |
Okręgowy etap pisemny |
mgr Anna Miś |
10. |
Agnieszka Gucwa |
2a |
X Chorzowska Olimpiada Języka Angielskiego |
Finał (wśród 14 najlepszych ) |
mgr Anna Miś |
11. |
Agnieszka Gucwa |
2a |
Olimpiada Języka Francuskiego |
Etap okręgowy |
mgr Ewa Łudzień |
12. |
Paweł Musiał |
|
Olimpiada Biologiczna |
Etap okręgowy |
mgr Wanda Kruszyńska |
13. |
Karolina Rak |
1bc |
Olimpiada Wiedzy Ekologicznej |
Olimpiada Wiedzy Ekologicznej |
mgr Wanda Kruszyńska |
14. |
Klaudia Kraszewska |
1bc |
Olimpiada Wiedzy Ekologicznej |
Olimpiada Wiedzy Ekologicznej |
mgr Wanda Kruszyńska |
15. |
Damian Kaczmarczyk |
|
Olimpiada Wiedzy Ekologicznej |
Olimpiada Wiedzy Ekologicznej |
mgr Wanda Kruszyńska |
16. |
Ewa Teodorczuk |
3b |
Olimpiada Chemiczna |
Etap okręgowy |
mgr Bożena Kantor |
17. |
Martyna Łuszcz |
3b |
Olimpiada Chemiczna |
Etap okręgowy |
mgr Bożena Kantor |
18. |
Michał Jarosławski |
3d |
Olimpiada Języka Łacińskiego |
Zakwalifikował się do eliminacji okręgowych |
mgr Bogusława Żak |
19. |
Katarzyna Ogryzko |
3a |
Olimpiada Języka Łacińskiego |
Zakwalifikował się do eliminacji okręgowych |
mgr Bogusława Żak |
20. |
Katarzyna Zimna |
3a |
Olimpiada Języka Łacińskiego |
Zakwalifikowała się do eliminacji okręgowych |
mgr Bogusława Żak |
21. |
Karolina Pasik |
3a |
Olimpiada Języka Łacińskiego |
Zakwalifikowała się do eliminacji okręgowych |
mgr Bogusława Żak |