Konkurs |
Wynik |
Opiekun |
Ogólnopolski konkurs na esej o poezji Julii Hartwig |
Kamila Dębińska, Marzena Pająk, Karina Panek, Klaudia Pala kl. 1A |
Jacek Bajer |
Ogólnopolski konkurs "SocjoSzkoła" zorganizowany przez Instytut Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego |
Victoria Łata kl. 2ab laureatką konkursu (esej) Wiktoria Dendura i Zuzanna Kupiec kl. 1a wyróżnienia za eseje |
|
Ogólnopolski konkurs dziennikarski "Potęga Prasy" |
Małgorzata Pabian kl. 2ab wyróżnienie za felieton pt. "Kwestia czasu" |
|
"Mistrzostwa Filmowe" – wojewódzki konkurs wiedzy o filmie. |
Michał Jędrszczak kl.1a IV miejsce |
|
Ogólnopolski Turniej Reportażu dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wandy Dybalskiej |
Monika Czajer kl. 1D |
Piotr Bajer |
Ogólnopolski Konkurs na Reportaż |
Monika Czajer 1d |
|
Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury organizatorem konkursu Pałac Młodzieży w Katowicach |
Joanna Kućmierz (2b) III miejsce Damian Kaczmarczyk (2b) i Michał Dąbrowski (2bc) wyróżnienie II stopnia |
Ewa Sokołowska - Grobel |
Ogólnopolski Konkurs Recytatorski |
Patrycja Góra kl.3b\c I miejsce w eliminacjach miejskich i III miejsce w eliminacjach regionalnych |
|
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły – „Jan Paweł II – papież poeta” |
Julia Kałuża kl. 1E II miejsce |
Olga Soczyńska-Kalarus |
Turnieju Jednego Wiersza o Laur Plateranki |
udział uczennic kl. 3A i kl. 1E |
|
Konkurs im. Konstantego Ćwierka „Zagłębie Dąbrowskie ma głos” |
Karolina Sap kl. 3A wyróżniona przez jury |
|
20 Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej Etap Diecezjalny |
Kinga Pieklak kl. 1B |
ks. Mariusz Dydak |
koszykówka dziewczyny |
II miejsce w Sosnowcu |
Sebastian Polaczkiewicz Marcin Galas Mieczysław Szafarski
|
siatkówka dziewczyny |
||
piłka ręczna dziewczyny |
||
puchar Dyrektora MOSIR w biegach przełajowych |
III miejsce dziewczyny |
|
puchar Dyrektora Zespołu Szkół Elektronicznych i Informatycznych w piłce nożnej |
II miejsce chłopcy |
|
puchar Dyrektora CKZiU w Sosnowcu |
II miejsce chłopcy |
|
puchar Prezydenta Sosnowca w narciarstwie alpejskim |
Małgorzata Bucka kl. 1A VII miejsce |
|
turniej szkolny w piłce nożnej |
I miejsce kl. 2B/C II miejsce kl. 3B, B/C III miejsce kl. 2B |
|
Mistrzostwa Sosnowca szkół ponadgimnazjalnych w piłce nożnej |
II miejsce chłopcy |
|
Puchar Dyrektora I L.O. w piłce nożnej |
I miejsce dziewcząt |
|
Puchar Dyrektora MOS w biegach przełajowych |
III miejsce dziewcząt |
|
zawody w pływaniu |
III miejsce w sztafecie stylem zmiennym dziewcząt |
|
zawody w lekkoatletyce |
III miejsce sztafecie szwedzkiej |
|
zawody w badmintonie |
III miejsce dziewcząt |
|
Konkurs ''W Świecie Roślin i Zwierząt" |
zgłoszono 6 uczennic kl. 3 |
Wanda Kruszyńska |
Konkurs " W świecie roślin i zwierząt " |
" Kamila Kuśpiel kl. 3b udział w finale |
|
Konkurs "Kształtujemy otoczenie swojej szkoły" |
Katarzyna Kaleta, Kinga Baran, Aleksandra Łudczak, Nicol Krawczyk- II miejsce |
Danuta Dzięga |
Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Bóbr” |
Mateusz Gacek 64.75 na 120 pkt. Patryk Strączek, Wiktoria Bałaban |
Grzegorz Śladowski |
konkurs pisania w języku angielskim WRITE ON organizowany przez Cambridge English Language Assessment |
Joanna Kućmierz , Damian Kaczmarczyk kl. 2 |
Jolanta Lamprecht |
II Etapu Konkursu wiedzy o języku angielskim i kulturze krajów anglosaskich organizowanym przez Wyższą Szkołę Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach |
Agnieszka Kucia kl. 3D
|
|
Finał Ogólnopolskiego Konkursu „Pokaż nam język”w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu w kategorii: język angielski |
Agnieszka V miejsce |
|
Konkurs Wiedzy „Przyszłość w Rozumie” organizowanego przez Wyższą Szkołę Humanitas w Sosnowcu w kategorii: Dyktando w Języku Angielskim. |
Weronika Kucharska kl. 1b |
|
III Etapu Konkursu wiedzy o języku angielskim i kulturze krajów anglosaskich organizowany przez WSZOP |
udział uczennicy |
Monika Filipek |
VI edycja konkursu wiedzy o języku angielskim i kulturze krajów anglosaskich organizowanym przez WSZOP w Katowicach |
Emilia Gołda kl.3bc finalistka konkursu |
|
Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK |
Natalia Lewoniuk, Radosław Rosół, Aleksandra Piąta, Karolina Szewczyk, Michał Sajdak I miejsce |
Ewelina Stasik |
Regionalne Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK |
Natalia Lewoniuk, Radosław Rosół, Aleksandra Piąta, Karolina Szewczyk, Michał Sajdak V miejsce |
|
Konkurs Juvenes Translatores |
etap szkolny |
Monika Sośnica |
XVI edycja konkursu „Pokaż nam Język” półfinał ogólnopolski |
Natalia Milik kl. Ie |
|
Konkurs Wiedzy Technicznej organizowany przez Wydział Informatyki i Nauki o Materiałach Uniwersytetu Śląskiego. |
Karolina Suliga 3bc - IV miejsce |
Czesław Wodzicki |
Ogólnopolski Konkurs Chemiczny ALCHEMIK organizowany przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej |
udział 17 uczniów klas 1b, 1c, 2b, 2bc, 3b; 1 osoba z wynikiem bardzo dobrym K. Kuśpiel i 7 osób wyróżnionych: D. Kaczmarczyk, M. Jasica, J. Kućmierz, I. Przybylska, M. Ponikowski, R. Rosół, K. Lipińska, N. Lewoniuk |
Bożena Kantor |
X Regionalny Konkurs Drużynowy z Chemii organizowany przez Pracownię Chemiczną Pałacu Młodzieży w Katowicach oraz Stowarzyszenie z Nauką w Przyszłość |
(K. Kuśpiel, I. Przybylska - 48 miejsce wśród 210 drużyn J. Kućmierz, M. Ponikowski, M. Kokoszka, W. Oleksy, A. Błach, A. Odjas) |
|
XXVI Regionalny Konkurs dla uczniów I klas szkół ponadgimnazjalnych ; Randka z chemią organizowany przez Pracownię Chemii Pałacu Młodzieży w Katowicach oraz Stowarzyszenie Z Nauką w Przyszłość |
A. Bębenek, Z. Wieczorek, M. Mielczarek, M. Kaczmarska, A. Piąta, W. Kucharska, J. Kołodziej, W. Kołodziejczyk |
|
Projekt ekologiczny dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych w ramach obchodów XXIV Dni Ziemi - "Kształtujemy otoczenie naszej szkoły": |
Piotr Brzozowski Natalia Lewoniuk |
|
XIV Ogólnopolski Konkurs Szkolna Internetowa Gra Giełdowa w grze na kontraktach terminowych |
Roksana Szymczyk, Natalia Partyka, Monika Laskowska - III miejsce |
Bogusława Żak |
VII Ogólnopolski Kurs e-learningowy |
Konrad Skrzekowski - IV miejsce |