Pożegnanie maturzystów na korytarzu szkolnym
29 kwietnia po raz ostatni zabrzmiał dzwonek dla naszych trzecioklasistów. Po wzruszającej ceremonii przekazania Sztandaru Liceum – Pani Dyrektor Justyna Tulicka podsumowała niezwykłe osiągnięcia abiturientów.
 Następnie głos zabrał przedstawiciel maturzystów Piotr Lebelt, który w imieniu swoim i wszystkich maturzystów podziękował za czas spędzony wspólnie w murach Liceum. Podczas uroczystości nagrodzono uczniów i uczennice, którzy wyróżniali się swymi zdolnościami i talentami na przestrzeni trzech lat. Specjalne szklane statuetki wręczane były nie tylko uczniom, którzy osiągnęli celujące wyniki w nauce lub brali udział w konkursach naukowych, ale również wybitnym sportowcom, czy trzecioklasistom zaangażowanym w działalność społeczną i charytatywną lub samorządową.
Primus Inter Pares za najwyższe wyniki wśród wszystkich trzecioklasistów otrzymały: Milena Pogan (3BG), Natalia Wójcik (3BG) oraz Antonina Marszałek (3DG).
Puchary dla najlepszych sportowców otrzymały Amelia i Rozalia Malina (3BG).
Uroczystość zakończyło przemówienie przedstawicielek Samorządu Uczniowskiego oraz wręczenie symbolicznych podarunków, przygotowanych przez uczniów klas młodszych.
Gratulujemy osiągnięć i życzymy powodzenia na maturze!