Dyrektor szkoły - mgr Justyna Tulicka e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zastępca dyrektora - mgr Olga Soczyńska - Kalarus
Język polski
dr Piotr Bajer
mgr Olga Soczyńska - Kalarus
mgr Bożena Kowalik
mgr Katarzyna Kukla
mgr Ewa Matysek
mgr Katarzyna Reszel-Łagoń
Język angielski
dr Mateusz Ostalak
mgr Monika Filipek
mgr Agnieszka Banatowska
mgr Małgorzata Kukulska
mgr Inga Bal-Grądkiewicz
mgr Grażyna Stanek-Czerny
mgr Maciej Prus
Język francuski
dr Anna Szkonter-Bochniak
Język włoski
mgr Małgorzata Kołkowska
Język rosyjski
mgr Irena Romanowska
mgr Grażyna Stanek-Czerny
Język łaciński
mgr Małgorzata Bugaj
Język hiszpański
mgr Marta Kwapisz-Pindera
Język niemiecki
mgr Monika Sośnica
Matematyka
dr Marek Bartoń
mgr Iwona Milcarz
mgr Ewa Banaszek
mgr Marlena Łój-Szewczyk
mgr Katarzyna Makowska
Chemia
mgr inż Anna Domagała
mgr Anna Czernecka
mgr Bartłomiej Bauc
Historia i WOS
dr Rafał Tulicki
mgr Katarzyna Uliniarz
mgr Halina Białas
mgr Dorota Riedel
mgr Marcin Morawiec
mgr Anna Korczek-Skorus
Wychowanie fizyczne
mgr Mieczysław Szafarski
mgr Sebastian Polaczkiewicz
mgr Justyna Tulicka
mgr Paulina Bałtrukiewicz
mgr Katarzyna Koniak
mgr Michał Sitarski
Informatyka
mgr Grzegorz Śladowski
mgr Iwona Broda
mgr Edyta Łyczko-Siller
mgr Adam Wawrzyk
|
Fizyka
dr Robert Pietrzak
mgr Czesław Wodzicki
Religia
ks. dr Tetela Rafał
Biologia
mgr Elżbieta Łudczak
mgr Karolina Gwóźdź
Geografia
dr Jolanta Pełka-Gościniak
mgr Renata Piechowicz-Popczyk
mgr Tomasz Majewski
Podstawy przedsiębiorczości
dr Marek Bartoń
Ratownictwo medyczne
mgr Sławomir Dębski
EDB
mgr Sławomir Dębski
Biblioteka
mgr Anna Baczyńska-Jach
Pycholog szkolny
mgr Dorota Grodecka
Pycholog szkolny
mgr Małgorzata Trybuła
Doradca zawodowy
mgr Małgorzata Trybuła
Technika postprodukcji
mgr Maciej Wojciechowski
Statystyka
dr Marek Bartoń
Przemiany polityczne i ustrojowe w II połowie XX wieku
dr Rafał Tulicki
Ekonomia w praktyce
dr Marek Bartoń
C++ and Python programming basic
mgr Iwona Broda
Biznes i Zarządzanie
mgr Inga Bal-Grądkiewicz
Warsztaty medialne
mgr Krzysztof Korzeniowski
Sztuka filmowa
mgr Bożena Kowalik
NATIVE SPEAKER
SOLOMON K. OMOGBEMI
|