Description slide 5.
Description slide 6.
Description slide 7.
Description slide 8.

Żeńska drużyna II Liceum im. Emilii Plater w składzie -  Emilia Waluga  i  Izabela Głodek - zajęła trzecie miejsce w  drużynowych mistrzostwach Sosnowca w badmintonie.

Brawo dziewczyny!

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!

W dniach 22 i 23 lutego odbyły się finały Mistrzostw Sosnowca w siatkówce chłopców. Reprezentacja chłopców II Liceum Ogólnokształcącego wywalczyła w tych zawodach bardzo wysokie III miejsce.

GRATULUJEMY  drużynie w składzie: Damian Opler (II a), Piotr Nowak (II b), Juliusz Nowak (II d), Mikołaj Ocios (III d), Adrian Chrzanowski (III d), Jakub Szydło (III d) i Krzysztof Warwas (III e).

Platerańska drużyna pływaków w kategorii dziewcząt wywalczyła II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca.

Naszym panom zabrakło naprawdę niewiele, aby stanąć na podium.

Gratulujemy sukcesu, zaangażowania i postawy fair play!!!

W rejonowych zawodach w sztafetowych biegach przełajowych uczennice II LO im. E.Plater zajęły IV miejsce. Zawody odbyły się w Jaworznie w parku Podłęże w dniu 20 października, a dystans trasy wynosił 6x800m.

Skład sztafety: Klaudia Łyszkiewcz, Kamila Krasowska, Eliza Knaś, Karolina Filipczyk klasa I b , Sylwia Szczęśniak, Weronika Sekuła, Julia Butkiewicz klasa I d.

Gratulujemy !!!

W rozegranych 17 października 2017 r.  na sosnowieckiej "Górce Środulskiej" zawodach w sztafetowych biegach przełajowych, uczennice naszego liceum zostały wicemistrzyniami Sosnowca w kategorii szkół ponadgimnazjalnych!!!

Skład platerańskiej drużyny: Sylwia Szczęśniak, Kaluadia Łyszkiewicz, Weronika Sekuła, Kamila Krasowska, Natalia Walkiewicz i Eliza Knaś.

Gratulujamy i życzymy powodzenia na zawodach rejonowych !!!