Description slide 5.
Description slide 6.
Description slide 7.
Description slide 8.

Platerańska drużyna pływaków w kategorii dziewcząt wywalczyła II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca.

Naszym panom zabrakło naprawdę niewiele, aby stanąć na podium.

Gratulujemy sukcesu, zaangażowania i postawy fair play!!!

W rejonowych zawodach w sztafetowych biegach przełajowych uczennice II LO im. E.Plater zajęły IV miejsce. Zawody odbyły się w Jaworznie w parku Podłęże w dniu 20 października, a dystans trasy wynosił 6x800m.

Skład sztafety: Klaudia Łyszkiewcz, Kamila Krasowska, Eliza Knaś, Karolina Filipczyk klasa I b , Sylwia Szczęśniak, Weronika Sekuła, Julia Butkiewicz klasa I d.

Gratulujemy !!!

W rozegranych 17 października 2017 r.  na sosnowieckiej "Górce Środulskiej" zawodach w sztafetowych biegach przełajowych, uczennice naszego liceum zostały wicemistrzyniami Sosnowca w kategorii szkół ponadgimnazjalnych!!!

Skład platerańskiej drużyny: Sylwia Szczęśniak, Kaluadia Łyszkiewicz, Weronika Sekuła, Kamila Krasowska, Natalia Walkiewicz i Eliza Knaś.

Gratulujamy i życzymy powodzenia na zawodach rejonowych !!!

Uczennice klasy pierwszej - Julia Łamacz, Agata Krawiec i Aleksandra Michalak zostały mistrzyniami Sosnowca w aerobiku sportowym w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Zawody rozegrane zostały w ZSE  nr 1 w dniu  26 kwietnia 2017 r.

Zawodniczki II LO Plater zajęły trzecie miejsce w drużynowych biegach przełajowych o Puchar Prezesa Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zawody zostały rozegrane na " Górce Środulskiej" w dniu 11 kwietnia 2017 r.

Skład nszej drużyny: Izabela Głodek, Zuzanna Gieroń, Marzena Pająk, Małgorzata Bucka, Daria Karolewska, Natalia Walkiewicz, Julia Śmiejan, Anita Tabor, Natalia Kucharzyk.