Uczennice klasy pierwszej - Julia Łamacz, Agata Krawiec i Aleksandra Michalak zostały mistrzyniami Sosnowca w aerobiku sportowym w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Zawody rozegrane zostały w ZSE  nr 1 w dniu  26 kwietnia 2017 r.

Gratulujemy !!!

Zawodniczki II LO Plater zajęły trzecie miejsce w drużynowych biegach przełajowych o Puchar Prezesa Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zawody zostały rozegrane na " Górce Środulskiej" w dniu 11 kwietnia 2017 r.

Skład nszej drużyny: Izabela Głodek, Zuzanna Gieroń, Marzena Pająk, Małgorzata Bucka, Daria Karolewska, Natalia Walkiewicz, Julia Śmiejan, Anita Tabor, Natalia Kucharzyk.

Gratulujemy!

W rozegranych 30 kwietnia w Jaworznie zawodach rejonowych w badmintonie drużynowym, uczennice klasy pierwszej - Izabela Głodek i Emilia Waluga uplasowały się na podium i zajęły trzecie miejsce.

Gratulujemy!

W rozegranych  29 marca zawodach pływackich o Puchar Sosnowca uczniowie II LO im. E. Plater drużynowo zajęli III miejsce.

Skład drużyny: Julia Śmiejan, Wiktoria Noworzyn, Daria Karolewska, Małgorzata Bucka, Oliwia Sibiela, Marcin Żarecki, Jan Bold, Michał Świercz, Wojciech Wydmański.

GRATULUJEMY!

W rozegranych w dniu 10 lutego zawodach badmintona, drużyna dziewcząt w składzie Emilia Waluga i Izabela Głodek zdobyły wicemistrzostwo szkół ponadgimnazjalnych Sosnowca. Zajmując drugie miejsce uczennice zapewniły sobie awans do zawodów rejonowych w Jaworznie, z których najlepsza drużyna kwalifikuje się do finałów wojewódzkich. W klasyfikacji indywidualnej wicemistrzynią Sosnowca została Emilia Waluga z klasy I C.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w zawodach rejonowych !!!