Marta Muszyńska z klasy 3a (medialnej) zakwalifikowała się do etapu centralnego ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mediach. Etap okręgowy OWoM, do którego zakwalifikowało się 58 uczniów szkół średnich z województwa śląskiego, odbył się 15 grudnia bieżącego roku na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Po bardzo trudnym teście do etapu centralnego Olimpiady zakwalifikowało się tylko 10 uczniów z województwa śląskiego. Etap centralny, w którym zmierzą się najlepsi młodzi medioznawcy z całej Polski, odbędzie się w połowie marca 2018 roku w Warszawie. Opiekunem naukowym Marty jest prof. Jacek Bajer. Gratulujemy i trzymamy kciuki za sukces Plateranki w Warszawie.