Są takie chwile, które na zawsze pozostają w pamięci. Bez wątpienia przeżywaliśmy je 23 czerwca br., podczas   uroczystości zakończenia roku szkolnego 2016 / 2017 i pożegnania  Dyrektor szkoły Pani Doroty Leszczyńskiej.

Po wręczeniu świadectw z wyróżnieniem i nagród dla najlepszych uczniów, Pani Dorota Leszczyńska podsumowała swą pięcioletnią pracę na stanowisku dyrektora Liceum Plater.  Wspomniała najważniejsze, zrealizowane w tym czasie projekty, liczne sukcesy i podziękowała nauczycielom, pracownikom szkoły, rodzicom i uczniom za owocną współpracę.

Przedstawiciele społeczności szkolnej - członkowie Stowarzyszenia  Plateranie, Rady Rodziców, emerytowanych nauczycieli, grona pedagogicznego, pracowników szkoły, samorządu uczniowskiego serdecznie i ciepło podziękowali Pani Dyrektor za jej zaangażowanie, profesjonalizm i życzliwość. Nie brakowało refleksji, wzruszeń i kwiatów.

Uroczystość zakończył występ młodzieży z klasy 1 e. Następnie uczniowie w salach odebrali świadectwa oraz podziękowali wychowawcom i nauczycielom za miniony rok ich pracy.

Wakacje 2016 / 2017 uważamy za rozpoczęte!!!