Wielki sukces w ogólnopolskim konkursie SocjoSzkoła zorganizowanym kolejny raz przez Uniwersytet Warszawski odniosły Plateranki z klas medialnych. Marta Muszyńska i Katarzyna Sytniewska – obie z klasy 2a (medialnej) – zostały laureatkami wspomnianego konkursu, a Oliwia Ubik z klasy 1a (też medialnej) otrzymała wyróżnienie. Marta została nagrodzona za reportaż filmowy, a Kasia i Oliwia za prace pisemne (eseje). Idea przewodnia tegorocznej edycji SocjoSzkoły brzmiała: „Lokalna aktywność/Aktywna lokalność”.

Obie nasze laureatki otrzymały od organizatora konkursu zaproszenia na  finansowane przez Instytut Socjologii UW 3-dniowe warsztaty naukowe, które odbędą się  w Warszawie w czerwcu bieżącego roku.

Gratulujemy sukcesu!!!